Jak anonimowo przeglądać historie na Instagramie: proste sposoby i wskazówki

Jak anonimowo przeglądać historie na Instagramie

Instagram stał się popularną platformą do udostępniania natychmiastowych zdjęć i filmów. Jedną z kluczowych funkcji Instagrama są historie – krótkie filmy i zdjęcia, które znikają w ciągu 24 godzin. Ale co, jeśli chcesz przeglądać historie na Instagramie anonimowo, bez wiedzy autora, że tam jesteś? W tym artykule pokażemy kilka prostych sposobów na anonimowe oglądanie historii na Instagramie.

Użyj wbudowanego trybu Invisible

Instagram oferuje wbudowany tryb Invisible, który umożliwia anonimowe przeglądanie historii. Aby skorzystać z tej funkcji, wykonaj następujące proste kroki:

 1. Na stronie głównej swojego profilu w prawym górnym rogu zobaczysz ikonę oka z kreską, kliknij na nią.
 2. Spowoduje to aktywację trybu Niewidoczny i będziesz mógł teraz przeglądać historie innych użytkowników anonimowo, bez pozostawiania żadnych śladów.

Korzystanie z aplikacji i usług innych firm

Jeśli chcesz pójść dalej i uzyskać więcej funkcji anonimowego przeglądania historii na Instagramie, możesz skorzystać z aplikacji i usług innych firm. Oto kilka z nich:

 1. StorySaver – to aplikacja, która umożliwia pobieranie historii z Instagrama na urządzenie i przeglądanie ich anonimowo bez powiadamiania twórców.
 2. InSpy – to usługa online, która umożliwia anonimowe przeglądanie historii na Instagramie bez logowania się na swoje konto. Daje również możliwość pobierania i zapisywania historii na urządzeniu.
 3. InstaStalker – to kolejna usługa online, która oferuje anonimowe przeglądanie historii na Instagramie. Pozwala ona na przeglądanie profili i historii użytkowników bez powiadamiania ich o tym.

Chatboty

Obecnie istnieje kilka chatbotów, które oferują możliwość anonimowego przeglądania historii na Instagramie. Boty te są usługami stron trzecich, do których można uzyskać dostęp za pośrednictwem popularnych komunikatorów, takich jak Telegram lub WhatsApp, aby wymienić tylko kilka:

 1. InstaStalkerBotTen bot dla Telegrama umożliwia anonimowe oglądanie historii na Instagramie. Możesz wysłać mu link do historii, a bot da ci dostęp do jej oglądania bez powiadamiania autora.
 2. StalkieBotTen bot dla Telegrama oferuje również funkcję anonimowego przeglądania historii na Instagramie. Możesz wysłać mu link do profilu lub historii użytkownika, a bot pozwoli ci go wyświetlić bez ryzyka bycia widzianym.
 3. StorySaverBotTen bot WhatsApp zapewnia możliwość zapisywania historii z Instagrama na urządzeniu i przeglądania ich anonimowo. Możesz wysłać botowi link do historii, a on zapisze ją dla Ciebie, umożliwiając jej anonimowe przeglądanie.

Należy pamiętać, że korzystanie z usług stron trzecich i botów może nie być zgodne z warunkami korzystania z Instagrama i może naruszać zasady platformy. Dlatego przed skorzystaniem z takich usług zaleca się zapoznanie się z zasadami tej sieci społecznościowej i podjęcie świadomej decyzji.

Kilka dodatkowych wskazówek

Oprócz korzystania z wbudowanego trybu niewidocznego i aplikacji innych firm, istnieje kilka dodatkowych wskazówek, które pomogą Ci anonimowo przeglądać historie na Instagramie:

 • Użyj trybu samolotowego: Przed wyświetleniem historii włącz tryb samolotowy na swoim urządzeniu. W ten sposób Instagram nie będzie mógł pobrać informacji o Twojej lokalizacji i będziesz mógł przeglądać historie anonimowo (jest to dobry pomysł, jeśli masz hotspot Wi-Fi).
 • Nie oznaczaj się w historiach:: Jeśli zdecydujesz się na otwarte przeglądanie historii, nie oznaczaj się, aby autor nie wiedział, że tam jesteś.
 • Korzystaj z anonimowych kont: : Utwórz anonimowe konto na Instagramie, aby przeglądać historie bez ryzyka bycia odkrytym.
Wadek Zubczyński

Wadek Zubczyński